Luksusowe domki w Kościelisku

#odkryjpodhalenanowo

Poznaj Osadę Roztoki

Tam gdzie tradycja spotyka
się z luksusem, a gościnność
jest naszą pasją.

Piknie Wos pytomy do Kościeliska, do naszej Osady, do miejsca, które powstało z miłości do gór, tradycji, natury oraz gdzie będziecie mogli doświadczyć prawdziwej polskiej gościnności. 

brand
Wyjątkowe widoki na góry
Klimatyczne, luksusowe wnętrza
Doskonała baza wypadowa w góry
Bliskość Tatrzańskiego Parku Narodowego
góry

Pachnący drewnem, tradycyjny,
góralski dom z płazów.

Dom, który ma duszę

Odkąd pierwszy raz przyjechaliśmy na Podhale, drewniany dom z płazów stał się naszym marzeniem. Od razu jawił nam się jako swoiste dzieło sztuki. Dlatego domek w naszej Osadzie budowany był zgodnie z góralską sztuką, ze starannie wybranego drewna. Wszystkie detale rzeźbione były ręcznie. Całość żmudnie optykana mszeniem. Dzięki płazom domek jest wyjątkowo przytulny, pachnie drewnem i jest idealną przestrzenią do wyciszenia się, relaksu i ucieczki od miejskiego zgiełku. 

Rozgość się w Kościelisku
#odkryjpodhalenanowo
brand

Śniadania na wypasie™ już wkrótce w naszej Osadzie

Ciepłe i pachnące chleby oraz bułki prosto z pieca ze zdrowej mąki orkiszowej upieczone własnoręcznie przez Anię, masło i twaróg od zaprzyjaźnionego gospodarza, świeże wędliny i kiełbasy prosto z lokalnej wędzarni oraz, w okresie od maja do końca września, prawdziwy oscypek prosto z bacówki. Do tego dżemy i przetwory naszej Mamy oraz miód z pasieki mojego Taty - czyli śniadanie "takie jak kiedyś" w pełnej krasie.